Onlangs publiceerde de CIA, Central Intelligence Agency, in Amerika een promotie video om nieuwe rekruten te werven voor hun veiligheidsdienst. In de video spreekt een medewerkster van de dienst over haar leven en hoe ze zichzelf thuis voelt bij de CIA. Met buzz-woorden als ‘cisgender Women of color’ die vecht tegen de ‘patriarchaat’. Ze noemt zichzelf een dochter van immigranten en daarna zegt ze dat ze gediagnosticeerd is met ‘een gegeneraliseerde angststoornis’. De gekte stopt hier niet, kijk hier naar promovideo van de CIA:
Het is een zooitje bij de CIA en dat bewijst de bovenstaande promovideo, maar ook het schandaal omtrent de huidige CIA director wat onlangs oplaaide, bewijst dit. De huidige CIA director, Bill Burns, had een zeven jarige samenwerking met de CCP, maar verklaarde onder ede dat hij alle banden met China en de Chinese Communistische Partij (CCP) had verbroken.
Bill Burns fungeerde als directeur van de China United States Exchange Foundation (CUSEF). Over CUSEF schreven we hier al eerder op nooit en dit is een kanaal waar de CCP hun propaganda in het Westen propagandeert. Echter blijkt inmiddels dat Burns de contacten met de CCP via de CUSEF nog niet volledig heeft verbroken. en heeft ook via het Carnegie – Tsinghua Center for Global Policy gediend.