Op zaterdagavond 9 januari 2021 is er een stroomstoring geweest in Vaticaan stad. De storing zou bijna 10 uur hebben geduurd. Daarnaast waren de wegen richting Vaticaanstad afgesloten. Op de 24 uurs live-stream klinken harde knallen, wat mogelijk schoten kunnen zijn.
Een Canadees weblog zegt dat ze bevestigd hebben gekregen dat paus Francis is gearresteerd na een aanklacht van 80 maal kinderhandel. update: Dit artikel is Fake News
Het team van de paus tweette vandaag het volgende:
Today I could not celebrate Baptisms in the Sistine Chapel, as is customary. I am praying for all the children who at this time are receiving Baptism, the Christian identity, the grace of forgiveness and of redemption.
— Pope Francis (@Pontifex) January 10, 2021
Via de onderstaande link is een filmpje te bekijken waarin een grote colonne van Mercedes busjes te zien is. Er zijn aardig wat mensen te zien die een mondkapje dragen dus het is vrij recentelijk opgenomen. We kunnen niet verifiëren dat het filmpje van vandaag is.
trim.1C10332D-C2AE-4B02-929E-CE02373D201F