vrijdag, mei 20, 2022
No Result
View All Result
Nooit.nl - Real news and journalism
  • NET BINNEN
  • Algemeen
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Politiek
    • Video’s
  • Economie
    • Aandelen
    • Boeren
    • Brexit
    • Geld
    • Ondernemen
  • Uitgelicht
    • Blue Tiger Media
    • EORV
    • De Andere Krant
    • Gezond Verstand
    • Café Weltschmerz
    • Daily Lama
  • Tech
    • Games
    • Achtergrond
    • Big Tech
    • 5G
  • Media en Cultuur
    • Films en series
    • Muziek
    • Boek en cultuur
    • Media
    • Achterklap
  • Opinie
  • Shop

Geen producten in je winkelwagen.

  • NET BINNEN
  • Algemeen
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Politiek
    • Video’s
  • Economie
    • Aandelen
    • Boeren
    • Brexit
    • Geld
    • Ondernemen
  • Uitgelicht
    • Blue Tiger Media
    • EORV
    • De Andere Krant
    • Gezond Verstand
    • Café Weltschmerz
    • Daily Lama
  • Tech
    • Games
    • Achtergrond
    • Big Tech
    • 5G
  • Media en Cultuur
    • Films en series
    • Muziek
    • Boek en cultuur
    • Media
    • Achterklap
  • Opinie
  • Shop
Nooit.nl - Real news and journalism
No Result
View All Result
Home Algemeen Achtergronden

Voor de meeste kinderen in het Verenigd Koninkrijk is de kans op COVID-sterfte 0,000%

2 augustus 2021
in Achtergronden, Algemeen, Buitenland, Coronavirus, Politiek
751
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

Sterfgevallen bij kinderen en jongeren (Children & Young People – CYP) na SARS-CoV-2-infectie zijn zeldzaam. Het kwantificeren van het sterfterisico is een uitdaging vanwege de hoge relatieve prevalentie van asymptomatische en niet-specifieke ziekteverschijnselen. Daarom is het belangrijk een onderscheid te maken tussen CYP die aan SARS-CoV-2 zijn overleden en CYP die aan een ander ziekteproces zijn overleden maar toevallig positief zijn getest.

De meest uitgebreide en misschien wel belangrijkste COVID-19-studie tot nu toe werd op 7 juli in het VK (Verenigd Koninkrijk) vrijgegeven. Hoewel deze studie grotendeels wordt genegeerd door de algemene pers, is zij van groot belang omdat zij de gezondheidsrisico’s van COVID bij kinderen en tieners daadwerkelijk kwantificeert.

Indrukwekkend is dat onderzoekers van prestigieuze medische instellingen in het VK elk geval van COVID bij kinderen en jongeren, die in de eerste 12 maanden van de pandemie in het ziekenhuis in het VK waren opgenomen, hebben onderzocht.

De belangrijkste bevindingen van de studie zijn onder meer:

25 kinderen tussen 0 en 17 jaar in het VK stierven aan COVID tijdens de eerste 12 maanden van de pandemie.

Van deze 25 sterfgevallen waren er 19 patiënten (76%) met reeds bestaande ‘chronische comorbiditeiten’ en/of ‘levensbedreigende’ medische aandoeningen. 24% van de COVID-sterfgevallen vond plaats bij kinderen zonder ‘onderliggende gezondheidsproblemen’.

Dit betekent dat zes ‘gezonde’ kinderen en jongeren, in dit land van 68 miljoen mensen, stierven aan COVID.

Onder de 12,023 miljoen kinderen en jongeren in het VK bedroeg het sterftecijfer 0,002%. Uitgedrukt als een waarschijnlijkheid, was het sterftecijfer door COVID bij CYP 1 op 480.942.

De overgrote meerderheid van CYP in het VK (of in welke westerse natie dan ook, met inbegrip van de VS) heeft echter GEEN ‘chronische comorbiditeiten’ en/of lijdt aan ‘levensbedreigende’ medische aandoeningen.

Een voetnoot in de studie definieert levensbedreigende aandoeningen als “ziekten zonder redelijke hoop op genezing die uiteindelijk fataal zullen zijn.” Ongeveer 3 op 1.000 jongeren hebben een medische aandoening die als ‘levensbedreigend’ wordt gekenschetst.

“Onze bevindingen benadrukken het belang van onderliggende comorbiditeiten als de belangrijkste risicofactor voor overlijden, aangezien 76% chronische aandoeningen had, 64% meerdere comorbiditeiten had, en 60% levensbeperkende aandoeningen had.”

Van de 25 kinderen in het Verenigd Koninkrijk die aan COVID stierven, hadden er 15 een ‘levensbeperkende neurologische aandoening’, waarvan er 13 ‘een complexe neurodegeneratie hadden als gevolg van een combinatie van een onderliggende genetische of metabole aandoening, hypoxisch-ischemische gebeurtenissen (zuurstoftekort) of prematuriteit’.

SARS-CoV-2 is zeer zelden fataal bij CYP, zelfs bij hen met onderliggende comorbiditeiten. Deze bevindingen zijn belangrijk als leidraad voor gezinnen, clinici en beleidsmakers voor toekomstige afscherming en vaccinatie. Deze studie bevestigt ook dat het COVID-sterftecijfer van kinderen aanzienlijk lager is dan het sterftecijfer door influenza.

Hoewel de auteurs van de studie geen vaste en ondubbelzinnige mening over het onderwerp geven, lijkt het duidelijk dat ze geen verplichte vaccins ondersteunen voor een leeftijdsgroep waarvan hun studie bewijst dat deze bijna geen risico’s heeft om aan COVID te sterven.

Schadelijke gezondheidseffecten die mogelijk door vaccinatie bij jongeren worden veroorzaakt, werden niet geanalyseerd, maar er bestaan al verschillende geloofwaardige rapporten die bijvoorbeeld sterk suggereren dat er een correlatie bestaat tussen vaccinatie en gevallen van myocarditis en pericarditis in de leeftijdsgroep tiener tot begin 20. Dit schijnbare ‘verhoogde risico’ is vooral opvallend bij jonge mannen.

Het lijkt inderdaad mogelijk dat de incidentie van myocarditis bij volledig gevaccineerde jonge mannen kan oplopen tot 1 op de 3.000 (0,033%). Zelfs als de incidentie van myocarditis veel zeldzamer is dan deze vroege bevindingen aangeven, zou dit risico nog steeds ordes van grootte groter zijn dan het 1 op 2 miljoen risico op overlijden dat COVID vormt voor gezonde jongeren.

Hoe dan ook, het is vreemd dat een studie waarvan de bevindingen fantastisch nieuws zijn voor ouders over de hele wereld zo weinig internationaal nieuws is geworden. Misschien wordt een voor de hand liggende conclusie van deze studie – ‘als je toevallig in een groep valt die een kans van 1 op 2 miljoen heeft om aan COVID te sterven, heb je geen vaccin nodig om jezelf te ‘beschermen’ – niet als ‘geschikt om te vermelden’ beschouwd door de reguliere media!’?

Op Nooit schreven we al eerder dat de CDC en NIH voornemens zijn om de allerjongsten aanstaande herfst te vaccineren. Dit terwijl er absoluut geen medische noodzaak is om dit te doen. Het risico op ernstige langetermijnbijwerkingen is te groot, zeker nu bekend is dat het risico op overlijden onder de jongste leeftijd populatie zo laag is.

 

Tags: CCP-viruschronische comorbiditeitencoronacovid-19fataalGentherapiejongerenkinderenlevensbeperkende neurologische aandoeningmyocarditispandemiepatiëntenpericarditissars-cov-2-virusvaccinvaccinatieVerenigd Koninkrijk
Previous Post

Nog meer COVID-demonstraties in Europa

Next Post

Advocaat drs. Van Kessel: De staat is een criminele organisatie

Next Post

Advocaat drs. Van Kessel: De staat is een criminele organisatie

Nieuw rapport toont overtuigend bewijs dat COVID-19 al in september 2019 uit het Wuhan Lab lekte

U heeft vorig jaar voor ons geklapt, mogen wij dan nu een paar minuten van uw tijd?

Recommended

Contract Pfizer/BioNTech met Albanië is uitgelekt en het resultaat is stuitend

10 maanden ago

Kan intelligentie achteruitgaan?

1 jaar ago

Popular News

    ADVERTISEMENT

    Voorpagina

    • Meest gelezen
    • Coronavirus
    • Achtergrond
    • Video’s
    • Podcast
    • Klimaat
    • Politiek
    • Great Reset

    Economie

    • Aandelen
    • Boeren
    • Brexit
    • Geld
    • Ondernemen
    • Verkeer
    • Werk

    Tech

    • Games
    • Achtergrond
    • Big Tech
    • 5G

    Uitgelicht

    • Daily Lama
    • EORV
    • De Andere Krant
    • Gezond Verstand
    • Blue Tiger Media
    • Contact ons
    No Result
    View All Result
    • Algemeen
      • Binnenland
      • Buitenland
      • Politiek
      • Video’s
    • Economie
      • Aandelen
      • Boeren
      • Brexit
      • Geld
    • Uitgelicht
      • Blue Tiger Media
      • EORV
      • De Andere Krant
      • Gezond Verstand
      • Gezond Verstand
      • Café Weltschmerz
      • Daily Lama
    • Tech
      • Games
      • Achtergrond
      • Big Tech
      • 5G
    • Media en Cultuur
      • Films en series
      • Muziek
      • Boek en cultuur
      • Media
      • Achterklap
    • Achterklap
    • Shop

    © 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.